top of page

Questions and Answers

Public·176 members

[[DANES<<<<]] Maribor Rogaška v živo 28 oktober 2023

pred 6 urami — TEKME V ŽIVO: 14.KROG. CELJE. 3. : 1. DOMŽALE. DANES ob 17:30. KOPER : BRAVO. Sportklub 1. DANES ob 20:15. MARIBOR : ROGAŠKA. Šport TV. JUTRI ob 15:00. RADOMLJE ...

/Groznica), Barišić, Osuji, Nkada (60. /Jelenič). Bravo: Orbanić, Jakšić, Štravs (74. /Gurlica), Kavčič, Španring, Trdin, Selan, Stanković (92. / Hribar), Ivanšek, Pečar (65. /Maher), M. Poplatnik. Sodnik: Alen Bubek (Nova Gorica)Danes ob 20. 15: MARIBOR – ROGAŠKA 2:1 (1:1)Repas 26., Castro 91. ; Kregar 5. Maribor: Jug, Žinič, Watson, Šoštarič Karič, Urata, Pihler, Lorber, Repas, Iličić, Božić, Skuka. Maribor – Rogaška 2:1 (Castro 91. ); Koprčani po remiju šest točk za CeljaniV nedeljo Kalcer Radomlje – Mura in Olimpija – Aluminij Koper, Maribor - MMC RTV SLO V 14. krogu Prve lige Telemach so se nogometaši Maribora mučili z Rogaško, naposled pa z zadetkom Enrica Castra v 91. minuti vendarle osvojili tri točke. Bilo je 2:1. Na Bonifiki sta se Koper in Bravo razšla z remijem 1:1. Jan Repas in Marko Božić. Foto: www. alesfevzer. Live Score, Stream and H2H results 10/28/2023. Preview match Maribor vs NK Rogaska, team, start time. Tribuna. comStatisticsPossessionShots on targetShots off targetFoulsCorner kicksFree kicksOffsidesBest bookmakersFAVBETVBETGame eventsFull-timeGoal! RepasGoal! KregarHead - to - HeadLast 1 gamesMaribor0WinsNK Rogaska0WinsSlovenia. PrvaLiga. Sunday, 20 August, 2023All matchesLatest matches MariborSlovenia. Maribor vs Rogaška v živo online 28 oktober 2023 Šport Marib pred 4 urami — Maribor vs Rogaška v živo online 28 oktober 2023 Šport Maribor are playing Rogaska at the 1. SNL of Slovenia on October 28. NK Maribor NK Rogaška v živo brezplačno je 28/10/2023 pred 4 urami — NK Maribor NK Rogaška v živo brezplačno je 28/10/2023 TV v živo Maribor : Rogaška. 29.10.2023 14:00, Stream nzs.si, 2SNL2324, Gorica : TKK . Maribor Rogaška v živo 28 oktober 2023 Šport TV - mouve.io pred 4 urami — Maribor Rogaška v živo 28 oktober 2023 Šport TV 9. okt. 2016 — Banda slatna bila boljsa sodnik pa igralec 12za maribor b. 7 yrs. 1. S prodorom in preigravanjem je akcijo pripravil Marko Božić. V prvem polčasu je bilo razmerje v strelih v okvir vrat 3:3, na koncu 9:4. V drugem delu je imel do sodnikovega podaljška najlepšo priložnost Max Watson, ki je po podaji iz kota s strelom z glavo zadel prečko. V 91. minuti je gol za 2:1 dosegel Erico Castro. Josip Iličić je četrtič v prvoligaški sezoni in prvič po 26. avgustu začel tekmo v prvi postavi Maribora. com Ivanšek odgovoril OrazovuNa Primorskem sta igrali najprijetnejši presenečenji letošnje sezone. Koper je do zdaj doživel samo en poraz (doma proti Muri 14. avgusta) in je na lestvici na drugem mestu, a je njegov zaostanek za vodilnim Celjem danes narasel na šest točk. Bravo, ki je v nedeljo z 2:1 premagal Maribor, je četrti. V gosteh so Ljubljančani v prejšnjih krogih doživeli dva zaporedna poraza proti Rogaški (2:0) in Celju (2:1), tokrat so osvojili točko. Po prvem polčasu je vodil Koper. V 32. minuti je namreč za vodstvo gostiteljev z roba kazenskega prostora imenitno zadel kazahstanski reprezentant Ramazan Orazov, ki je žogo poslal v zgornji kot. Na osmi tekmi v Prvi ligi je bil to prvi gol za 25-letnega vezista. Gosti so izenačili v 58. minuti, po odbiti žogi vratarja Klemna Hvaliča po strelu Poplatnika je iz bližine mrežo zatresel Matic Ivanšek. 19-letni napadalni vezist je bil pred šestimi dnevi tudi mož odločitve proti vijoličastim. Poplatnik dvakrat v okvir vrat, Jelenič enkratMatej Poplatnik je v prvem polčasu za Bravo zadel vratnico (v 36. minuti z glavo), v drugem pa prečko (v 80. minuti z volejem s približno 35 metrov). Na drugi strani je vratnica ustavila strel rezervista Eneja Jeleniča. Lepo priložnost je imel v 77. minuti tudi Maks Barišić, ki je dobro streljal z roba kazenskega prostora, vendar se je z obrambo izkazal vratar Matija Orbanić. Razmerje v strelih v okvir vrat je bilo 3:8, v uvodnih 45 minutah pa 1:4 za Bravo. Domači so imeli žogo 61 odstotkov časa. Koprskemu občinstvu se je prvič predstavil novi trener Safet Hadžić, ki je v nedeljo debitiral z remijem v Murski Soboti (2:2). Ramazan Orazov bo 20. NK Rogaska - NK Maribor live score and H2H football NK Rogaska vs NK Maribor live score and live streaming on August 20th, 2023 at 15:30 UTC time at Mestni stadion Rogaska Slatina, Rogaska Slatina for ... novembra najbrž igral tudi v Stožicah na morda odločilni tekmi v kvalifikacijah za Euro 2024 med Slovenijo in Kazahstanom. Pred dvema tednoma je bil na Danskem (poraz s 3:1) in Finskem (zmaga z 1:2) na zelenici vseh 90 minut. com 14. krogKOPER – BRAVO 1:1 (1:0)800; Orazov 32. ; Ivanšek 58. Koper: Hvalič, Pabai, Mittendorfer, Prce, Pavlović, Vešner Tičić, Ankrah (79. /Tepšić), Orazov (60. com Trenutni izid je 2:1. V Ljudskem vrtu so v 5. minuti povedli Slatinčani, med strelce se je vpisal Oliver Kregar. 23-letni nogometaš, nekdanji član Olimpije in Radomelj, v pretekli sezoni pa drugoligaša Triglava, je dosegel svoj prvi zadetek za Rogaško in tretjega na 42. tekmi v prvi ligi. Po strelu od daleč in odbiti žogi vratarja Ažbeta Juga je za šok pod Kalvarijo poskrbel iz bližine. V 26. minuti je izenačil Jan Repas. [prenos v živo**] Maribor Mura v živo online 7 oktober 2023 7. okt. 2023 — [prenos v živo**] Maribor Mura v živo online 7 oktober 2023 Slovenska Mladinska Liga, Slovenia. [[nogomet!!]=] Radomlje Domžale in prenosi v ...