top of page

Questions and Answers

Public·176 members

Osijek Istra gledati prijenos 28/10/2023

4. velj 2017. — U koliko sati igra danas Rijeka Osjek. 2 g. Lelic Ilija. Kako mogu gledati ? 3 g. Igor Pintaric. Čestitam na pobjedi.

VIDEO Osijek u potpunoj drami prosuo dva gola prednosti. Palo osam komada, pogledajte ludiloU prvoj nedjeljnoj utakmici 4. kola HNL-a Istra 1961 i Osijek osvojili su po bod, a sadržajna utakmica je završila rezultatom 4-4 (1-1), iako su Osječani imali vodstvo 4-2. Osječani su na stadionu Aldo Drosina u Puli poveli u 22. minuti pogotkom Armenca Stjope Mktrčjana. Izjednačio je u 28. minuti Ante Majstorović. Već na početku drugog poluvremena, u 48. [[[Streaming!!]+++]] Istra Gorica uživo gledati 23/09/2023 23. ruj 2023. — (SPORT TV<<<<) NK Osijek NK Varaždin gledati prijenos prije 6 dana Istra 1961 — Gorica Hajduk gledati prijenoshajduk istra 1961 prijenos [[UŽIVO PRIJENOS]] Istra 1961 NK Lokomotiva gledati prijenos 2. lis 2023. — prije 7 sati — Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Istra 1961 – Lokomotiva? NK Istra 1961 Pula i NK ... minuti je i poravnala. Ivušić je pogrešno procijenio let lopte nakon udarca iz kuta, pa se nje domogao Abdallahi na lijevoj strani kaznenog prostora te odmah vratio pred gol gdje je najviši u skoku bio Galilea i još jednom natjerao Ivušića na vađenje lopte iz mreže. Galilea 2:2 Početkom drugog poluvremena gosti iz Pule su bili opasniji sastav, da bi se, što je susret išao kraju, ve više povlačili i prepuštali inicijativu Osijeku. No, domaći su bili potpuno bezidejni u fazi napada i prosuli dva vitalna boda u borbi za naslov prvaka. Ovim remijem Osijek je ostao treći na ljestvici sa 65 bodova, jednim manje od drugog Hajduka koji je još u petak svladao Hrvatski dragovoljac sa 2-1, a četiri manje od Dinama koji će od 19. 05 sati igrati protiv Lokomotive. Istra 1961 je, pak, ostala deveta sa 28 bodova, jednim manje od osmog Šibenika, a 10 više od posljednjeg Hrvatskog dragovoljca koji je porazom u Splitu u petak i teoretski izgubio izglede za ostanak u društvu najboljih. Osijek Istra uživo gledati 28 listopada 2023 Stream prije 6 sati — 3 g. ((UŽIVO PRIJENOS!)) Istra 1961 NK Lokomotiva gledati prijeno 2. lis 2023. — (UŽIVO PRIJENOS!)) Istra 1961 NK Lokomotiva gledati prijenos 2 ... minuti. S lijeve strane je slobodan udarac izveo Ukrajinac Oleksandr Petrusenko, a pred vratima Osijeka najviši je u skoku bio Ante Majstorović te glavom s pet metara poslao loptu u mrežu. U trećoj minuti drugog poluvremena Osijek je po drugi put poveo. Domagoj Bukvić je odlično ubacio s desne strane, a na šest metara skočio je Mijo Caktaš i glavom poslao loptu pokraj nemoćnog Malenice. Bio je to njegov 99. gol u HNL-u, ali veselje Osječana nije dugo trajalo. NK Osijek - Pratite prijenos utakmice uživo na našoj web... 4. velj 2017. — U koliko sati igra danas Rijeka Osjek. 2 g. Lelic Ilija. Kako mogu gledati ? 3 g. Igor Pintaric. Čestitam na pobjedi. minuti novo vodstvo Osječanima donio je Mijo Caktaš. No, već u 50. minuti Puljani su ponovno izjednačili, a strijelac je bio Slovak Sebastian Nebyla. Samo deset minuta poslije Osijek je došao do dva gola prednosti; prvo je u 58. minuti Kristijan Lovrić realizirao kazneni udarac, a u 60. minuti Darko Nejašmić je Lovrićevo dodavanje pospremio u mrežu za 4-2. No, uslijedio je veliki povratak i dva autogola Osječana. Prvo je Guedes u 84. zatresao vlastitu mrežu, a onda i Mktrčjan za nestvarnih 4-4 i podjelu bodova. Statistika utakmice Istra - Osijek Foto: Sofascore za 24sata U sadržajnoj utakmici Osijek je tražio iskupljenje za europsko posrtanje na gostovanju u Adani, a Puljani su se nadali da to mogu iskoristiti i doći do prve pobjede u novoj sezoni, s privremenim trenerom Sergejom Banovićem koji je vodio momčad umjesto smijenjenog Mislava Karoglana. NOGOMET UŽIVO: Istra 1961 i Osijek igraju susret 4. kola 12. kol 2023. — Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Istra 1961 – Osijek? 4. kolo Supersport HNL-a igraju NK Istra 1961 i NK Osijek ... [[[GLEDATI TV===]]] Osijek Varaždin prijenos 22 rujna 2023 p 22. ruj 2023. — kola HNL-a u 3. — NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Varaždin na Rujevici igraju susret 7. ((tv prijenos uživo!! )) Varaždin Istra prijenos 17. [[[Gledati]]] ...