Questions and Answers

Public·152 members

Osijek Istra prijenos 28 listopada 2023

2. ruj 2023. — ... istra šibenik prijenos hajduk istra 1961 prijenos uzivo hajduk istra gdje gledati hajduk istra pri. ... Saznajte gdje gledati Osijek – Dinamo ...

Osijek Istra uživo prijenos 28/10/2023 Sport uživo NK Osijek 13. kol 2023. — U prvoj nedjeljnoj utakmici 4. kola HNL-a Istra 1961 i Osijek osvojili su po bod, a sadržajna utakmica je završila rezultatom 4-4 (1-1), iako su ... Istra 1961 vs. Osijek | 🔴𝐔Ž𝐈𝐕𝐎 𝐏𝐑𝐈𝐉𝐄𝐍𝐎𝐒 | HNL Nogomet 1. ruj 2023. — Podsjetimo, Istra je od Dinama, Rijeke i Osijeka primila čak 13 golova, nakon čega su uslijedili remiji protiv Slavena (2:2) i Rudeša (0:0). Ako ... minuti. S lijeve strane je slobodan udarac izveo Ukrajinac Oleksandr Petrusenko, a pred vratima Osijeka najviši je u skoku bio Ante Majstorović te glavom s pet metara poslao loptu u mrežu. U trećoj minuti drugog poluvremena Osijek je po drugi put poveo. Domagoj Bukvić je odlično ubacio s desne strane, a na šest metara skočio je Mijo Caktaš i glavom poslao loptu pokraj nemoćnog Malenice. Bio je to njegov 99. gol u HNL-u, ali veselje Osječana nije dugo trajalo. U 50. minuti gostujuća obrana je dopustila Slovaku Sebastianu Nebyli da se bez otpora probije do ruba kaznenog prostora i od tamo uputi precizan udarac u desni donji kut za izjednačenje na 2-2. Samo zahvaljujući odličnoj reakciji vratara Malenice, njegov je udarac završio na gredi. No, u 84. minuti lopta je po treći put završila u mreži Osječana. Venezuelanac Matheus probio se po desnom boku uputio oštar ubačaj prema sredini, a loptu je u svoju mrežu skrenuo Brazilac Guedes. Preokret i veselje na tribinama Aldo Drosine dovršio je Ante Erceg. Već na početku drugog poluvremena, u 48. minuti novo vodstvo Osječanima donio je Mijo Caktaš. No, već u 50. minuti Puljani su ponovno izjednačili, a strijelac je bio Slovak Sebastian Nebyla. Samo deset minuta poslije Osijek je došao do dva gola prednosti; prvo je u 58. minuti Kristijan Lovrić realizirao kazneni udarac, a u 60. minuti Darko Nejašmić je Lovrićevo dodavanje pospremio u mrežu za 4-2. No, uslijedio je veliki povratak i dva autogola Osječana. Prvo je Guedes u 84. zatresao vlastitu mrežu, a onda i Mktrčjan za nestvarnih 4-4 i podjelu bodova. Statistika utakmice Istra - Osijek Foto: Sofascore za 24sata U sadržajnoj utakmici Osijek je tražio iskupljenje za europsko posrtanje na gostovanju u Adani, a Puljani su se nadali da to mogu iskoristiti i doći do prve pobjede u novoj sezoni, s privremenim trenerom Sergejom Banovićem koji je vodio momčad umjesto smijenjenog Mislava Karoglana. VIDEO Osijek u potpunoj drami prosuo dva gola prednosti. Palo osam komada, pogledajte ludiloU prvoj nedjeljnoj utakmici 4. kola HNL-a Istra 1961 i Osijek osvojili su po bod, a sadržajna utakmica je završila rezultatom 4-4 (1-1), iako su Osječani imali vodstvo 4-2. Osječani su na stadionu Aldo Drosina u Puli poveli u 22. minuti pogotkom Armenca Stjope Mktrčjana. Izjednačio je u 28. minuti Ante Majstorović. U 55. minuti je Moris Valinčić na rubu kaznenog prostora pokosio Bukvića te je sudac Igor Pajač pokazao na bijelu točku. Nakon pregleda u VAR sobi odluka je ostala, a u 58. minuti je Kristijan Lovrić precizno izveo kazneni udarac za treće vodstvo gostiju. Zabio je svoj 50. pogodak u HNL-u. Minutu i pol poslije, šokirani domaćini su potonuli još dublje. Lovrić je s lijevog boka poslao prizemnu loptu koja je prošla do suprotne vratnice, a tamo je na nju natrčao Darko Nejašmić i donio Osječanima dva gola prednosti i, činilo se, treću prvenstvenu pobjedu u isto toliko nastupa. No, u 71. minuti je Hujber nagovijestio da se Puljani nisu predali. Domaća momčad je prva zaprijetila u 15. minuti preko Ante Ercega, ali je osječki vratar Marko Malenica dobro reagirao. Sedam minuta poslije, iz prve prave prilike Osijek je poveo. Foto: Sasa Miljevic / PIXSELL Udarac iz kuta izveo je Ivan Fiolić, a na njegov ubačaj je na prvoj vratnici naletio armenski stoper Stjopa Mktrčjan te glavom zakucao loptu pod gredu. Izjednačujući pogodak je također došao nakon prekida u 28. NK Osijek - Pratite prijenos utakmice uživo na našoj web... arena sport dinamo istra šibenik prijenos hajduk istra 1961 prijenos uzivo hajduk istra gdje (SPORT TV) NK Osijek NK Rudeš uživo gledati 07/10/2023 Istra ... (Uživo prijenos*) Osijek Rudeš uživo prijenos 07/10/2023 pri prije 55 minuta — NK Osijek Istra 1961 uživo prijenos 28 listopada 2023 Streaming prije 1 sat — Tekstualni prijenos utakmice između Osijeka i Istre 1961 . Kronologija: Istra 1961 - Osijek 4:4 13. kol 2023. — prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Osijek 4:4 (Mkrtčjan AG, 90') ...